Kontakta Svenska Bil & däck

Kontakta oss gärna om du har några frågor! Vi försöker alltid svara så snabbt vi kan.

Kontaktuppgifter

Svenska Bil & däck AB
Skolgången 10
802 57 Gävle
​​​​​​​
kontakt@svbd.se
026-12 12 10​​​​​​​​​​​​​

Öppettider

Försäljning:
Måndag - Fredag 09:30-18:00
Lördagar: 10:00-14:00

Verkstad och rekond:
Måndag - Fredag 07:00-16:00

Claus Persson / Hedlöf

VD / Försäljning
076-109 29 99
claus@svbd.se

Patrick Söderström

Försäljning
076-103 29 99
patrick@svbd.se

Angelica Englund

Försäljning
076-109 00 51
angelica@svbd.se

Ingemar Persson

Inköp / Försäljning
070-244 60 24
ingemar@svbd.se

Mattias Forsberg

Rekond
070-310 03 31
mattias@svbd.se

Robin Fredriksson

Verkstad / Mekaniker
076-109 44 99
robin@svbd.se

Stefan Roos

Verkstad / Mekaniker
076 - 109 00 48
service@svbd.se

Hitta till Svenska Bil & däck AB

Kontaktformulär